750.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Sektöründe uzmanlaşmış, profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz, inşaat malzemeleri satış ve tedarik konularında faaliyet göstermektedir. Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Türkiye genelinde hizmet ağımız mevcuttur. Hizmetlerimiz arasında teknik anlamda uzmanı olduğumuz farklı alanlarda da sizlere hizmet sunmaktayız.

Sektöründe uzmanlaşmış, profesyonel kadroya sahip olan şirketimiz, inşaat malzemeleri satış ve tedarik konularında faaliyet göstermektedir. Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Türkiye genelinde hizmet ağımız mevcuttur.

İnşaat Malzemeleri ve Yapı Malzemeleri Tedarik Hizmeti

İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründe vizyon olarak müşteri odaklı yapımızla, müşterilerimizi memnun edecek ürünler oluştururken ürün ve hizmetlerimiz de son teknolojiden faydalanıyoruz. Ürün ve teknoloji gelişimlerini kuruluşumuza uyarlayarak kullanışlı ve estetik ürünlere ulaşmayı hedefliyoruz. Ürün kalitesi, çeşitliliği ve kesintisiz hizmeti ile inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe uzman ekibimizle ticari anlayışımızı yürütmekteyiz. Her çeşit inşaat ve yapı malzemeleriyle hizmet verirken satışımızda güven, tecrübe ve kalite ana başlıklarımızı oluşturuyor.

Ürün yelpazemizin genişliği ve çözüm ortaklarımız ile çeşitli isteklere rahatlıkla karşılık verebilirken, memnuniyeti ön planda tutan yapımızla da piyasada tercih edilen ürünleri müşterilerimize sunmanın verdiği güveni hizmet politikamızın odak noktasında tutmaktayız. Müşterilerimize toptan ve perakende olarak malzeme temini sağlamaktayız.

Yurtdışı Öğrenci ve Eğitim Danışmanlığı

Biz, Türkiye ve İngiltere’de merkezleri bulunan bir yurtdışı eğitim danışmanlık şirketiyiz. İngiltere’de dil eğitimi almakİngiltere’de öğrenci olmakİngiltere’de eğitim maliyeti hakkındaki sorularınızı yanıtlıyor, ihtiyacınız olan eğitimi güvenilir, kalitesi onaylanmış okullarda almanız konusunda yardımcı oluyoruz.

İngiltere'nin yanı sıra Makedonya, Bosna-Hersek, Almanya, Amerika, Avusturya, Çin, Kanada, Macaristan, Polonya, Rusya, Slovakya, Slovenya ve Ukrayna'da üniversite okumak ve öğrenci olmak konusundaki tüm süreçleri sizinle birlikte planlıyoruz.

GNG Eğitim - Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı (gngegitim.com)'yi farklı ve iddialı yapan İngiltere’de yaşıyor olmamız. Ekibimiz bir zamanlar İngiltere’deki dil okullarında, üniversitelerin doktora programlarında öğrenci olmuş, sonrasında kendi çocuklarını da İngiltere’de okutmuş, uzun yıllar iş dünyasında önemli görevler üstlenmiş ebeveynlerden oluşuyor.

Bizi bir çatı altında buluşturan, “Daha iyi bir yolu var mı?” arayışımız oldu. Bizler İngiltere’de yaşıyor, bu kültürü ve dinamiklerini tanıyoruz. Eğitim sistemini, günlük hayat rutinlerini, nerelerde yardıma ihtiyaç duyabileceğinizi çok iyi biliyoruz.

Size nasıl yardım edebileceğimizi de. GNG Eğitim’den alacağınız hizmetler okul seçimi ve başvuru hizmetleriyle sınırlı değil. Çünkü ekibimiz eğitim aldıkları ülkede yaşamaya başlamış ve eğitim gördüğü ülkenin şartlarını ve rutinlerine hakim olmuş bireylerden oluşuyor.

Web Tasarım ve İnternet Bilişim Danışmanlık Hizmeti

İnşaat ve Yapı Malzemeleri Tedarik hizmetinin yanında alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile Web Tasarım ve İnternet Bilişim Hizmetleri noktasında müşterilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz. İşletmelerinizin web site tasarımlarını ve seo hizmetlerini karşılıyoruz. İhtiyacınız olan kurumsal web site tasarımları ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile hazırlanıyor ve internette yerinizi almanızı sağlıyoruz.

İşletmenizin Google Arama Motorlarında yerini koruması için backlink çalısması ve seo hizmeti ile internetteki pazar payında rakiplerinizden bir adım önde olmanıza olanak sağlıyor Google Sayfa sıralamalarında ilk sayfa da olmanızı sağlıyoruz.

Bir Tedarik şirketi olarak misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda Tedarikçilerimiz ve Çözüm Ortaklarımız dan aldığımız güç ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tedarik edebilmek ve fayda sağlayabilmek için çalışıyoruz..

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
İnşaat ve Yapı Malzemeleri Tedarik Hizmeti %100
Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri %100
Paslanmaz ve Metal Üretim Hizmeti %90
Catering Hizmetleri %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
whatsapp